Топ продаж

Кроп топ чорний білий Zara
300 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 3041
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кроп топ жіночий трикотажний чорний і білий Модель Zara. Модель в одному розмірі S/M. Довжина бічного шва 20 см. Виробництво Туреччина 🇹🇷
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват грудей | 88 см |
| Вид виробу | Топ |
| Міжнародний розмір | XS/S |
| Колір | Білий |
| Силует | Прилеглий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Стиль | Молодіжний |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 30 см |
| Ширина виробу | 33 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 200 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴

