Новинка

Куртка вітровка бомбер з екошкіри біла Чорний
1 700 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 10047
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальна жіноча куртка бомбер з екошкіри преміум'якості. М'яка, приємна до тіла. Модель вільного фасону оверсайз, укороченої довжини. Низ куртки під гумку. Куртка вітровка, на підкладі, без утеплювача. Колір молочний. Довжина куртки по спинці приблизно 55 см, ширина 60 см. Розмір S/M/L
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Міжнародний розмір | M |
| Вид куртки | Бомбер |
| Тип тканини | Еко-шкіра |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Чорний |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 60 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Особливості | На блискавці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴


