Топ продаж

Пижак жіночий коасичний чорний
1 605 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 23003
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичний жіночий піджак чорного кольору зі щільної костюмної тканини габардин. Промзводство Україна. Модель напівприталеного силуету, стандартної довжини по спинці приблизно 70 см. Піджак сезон весна/літо, є підклад, без кишень.
Розмір 44/ 46/УКР/.
Підходить на об'єм по грудях і стегнах 88-96 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Фасон піджаків і жакетів | Класичний піджак |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Костюмна тканина |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стиль | Класичний |
| Фасон рукава | Втачний |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 46 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 605 ₴


