Новинка

Джинси жіночі палаццо сірі рвані ззаду
1 550 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 2105
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильні Жіночі джинси рвані ззаду красивого сірого димчастого кольору. Виробництво Туреччина, фірми Bark Модель вільного фасону палаццо з високим посудом. Джинс котон, щільний, не стрейчевий. Довжина: джинс по внутрішньому кроковому шву 80 см.
Розміри 40/EUR/. Розмірна таблиця дивись вкрайе фото.
УВАГА! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват талії | 74 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Вигляд джинсів | Палаццо |
| Посадка | Завищена талія |
| Стиль | Молодіжний |
| Розмір жіночих джинсів | 40 |
| Колір | Сірий |
| Довжина джинсів/штанів | 36" |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Джинс |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L/XL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴




