Новинка

Блузка сорочка жіноча лляна кольорова
1 010 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 8695
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ошатна блузка сорочка жіноча з абстрактним принтом. Виробництво Туреччина. фірми Chepharis. Модель вільного фасону оверсайз. Тканина сорочкова льон жатка, тримає форму, не просвічується. Довжина по спинці приблизно 70 см, довжина рукава від коміра приблизно 70 cm.
Розмір один, оверсайз Підходить до S-XL
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/50 |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват грудей | 96 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Колір | Бежевий |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Жатка |
| Склад | 83% Viscose, 17% Organic Nylon |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 60 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴





