Новинка

Джинси жіночі кльошені сині оригінальні
1 555 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 33002
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильні жіночі джинси кльош від коліна. Модель Ispanyol. Класичного синього кольору з невеликими потертостями. Виробництво Туреччина, фірми Bark. Джинс середньої щільності, стрейчевий. Середня посадка. Довжина бічного шва — 110 см.
Розмірна таблиця дивись вкрайе фото.
Увага! Колір джинс може від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Вигляд джинсів | Розкльошені |
| Посадка | Середня посадка |
| Стиль | Молодіжний |
| Розмір жіночих джинсів | 38 |
| Колір | Синій |
| Довжина джинсів/штанів | 36" |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Джинс |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 555 ₴






