Топ продаж

Футболка топ жіноча з вишивкою Туреччина Pakkoo
465 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 3203
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка топік жіноча з вишивкою, виробництво Туреччина фирмы Pakkoo. Модель вільного фасону, укороченої довжини до талії. Довжина по спинці приблизно 40 см. Тканина турецький трикотаж хб. Розмір єдиний 42-46
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pakkoo |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Вид виробу | Топ |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Силует | Розширений |
| Тип тканини | Віскоза |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Молодіжний |
| Оздоблення та прикраси | Стрази, Бісер |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 40 см |
| Довжина рукава вироба | 20 см |
| Ширина виробу | 40 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 180 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | белий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465 ₴


