Топ продаж

Джинси жіночі вільні багі сірі
1 355 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 542
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джинси жіночі молодіжні світло- сірого кольору. Виробництво Туреччина, фірми Dekploy. Модель вільного фасону Baggy, вузькі в талії, вільність у стегнах, трохи завужені донизу. Висока посадка. Джинс щільний, не стрейчевий котон.Повномірні.
Розмір /27
УВАГА! Відтінок товару на фото можуть відрізнятися від реального залежно від параметрів Вашого монітора!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Вигляд джинсів | Baggy |
| Посадка | Завищена талія |
| Стиль | Класичний |
| Розмір жіночих джинсів | 27 |
| Колір | Сірий |
| Довжина джинсів/штанів | 30" |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Джинс |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 355 ₴



