Новинка сезону — подовжена ошатна футболка. Модель оверсайз, вільного фасону. С лазерним напиленням, рваная. Тканина бавовна, приємна до тіла.. В одному розмірі. Підходить на р S-XL.
УВАГА! Відтінок товару на фото можуть відрізнятися від реального залежно від параметрів Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/48 |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-XL |
| Колір | Сірий |
| Силует | Прямий |
| Тип тканини | Текстиль |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | До ліктя |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Класичний |
| Оздоблення та прикраси | Лазерна обробка |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 20 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 200 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴




