Новинка

Футболка жіноча ошатна базова однотонна блакитна
555 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 2517
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новинка сезону ошатна жіноча однотонна футболка. Модель класичного фасону. З блискучою накаткою у вигляді брошки.. Тканина бавовняна, мікрорубчик. Прохолодна на дотик, приємна до тіла. Досить щільна, не просвічує. Довжина виробу по спинці приблизно 60 см. Ширина під рукавами 50 см.
В одному розмірі. Підходить на р S-XL.
Внимание!! Колір товару на фото може відрізнятися від ркеального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/48 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-XL |
| Колір | Блакитний |
| Силует | Прямий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Вузький |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Напис |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 20 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 200 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555 ₴


