Новинка

Блузка сорочка жіноча ошатна під пояс біла
995 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 8206
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ошатна жіноча блузка сорочка в класичному білому кольорі. Виробництво Туреччина, фірми Chepharis. Молодіжна модель укороченої довжини. Модель приталюється за допомогою пояса/застібки. Тканина котон, трохи стрейчева. Ідеально комбінується зі штанами, джинсами, спідницею з високою посадкою.
Размер 42/S/, 44/M/, 46/L/.
Відповідає обсям грудей 90/ 94/ 98 см.
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Обхват талії | 64 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Білий |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Коттон |
| Склад | 100% cotton |
| Силует | Приталений |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 50 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 44 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴



