Джинси МОМ стрейчеві класичного синього кольору. Виробництво Туреччина, фірми Dekploy. Модель із високою посадкою, напівобтислого силуету, звужені донизу. Стрейчеві. Довжина укорочена, до щиколотки. Ремінь у комплекті.
розмір 25
розмірна таблиця дивись вкрайе фото 👉🏻👉🏻
УВАГА! Відтінок товару на фото можуть відрізнятися від реального залежно від параметрів Вашого монітора!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват талії | 60 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Вигляд джинсів | Мом |
| Посадка | Завищена талія |
| Стиль | Класичний |
| Розмір жіночих джинсів | 26 |
| Колір | Синій |
| Довжина джинсів/штанів | 28" |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Джинс |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 205 ₴



