Футболка жіноча однотонна базова чорна. Новинка сезону — окантовка по горловині та рукаву контрастним кольором. Модель класичного фасону, стандартної довжини по спинці майже 55 см. Ширина футболки приблизно 50 см. Тканина стрейчева, досить щільна,ніка на дотик, віскоза. Розмір один/універсальний.
Підходить до S/M/L
На об'єм по грудях 90-100 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Колір | Чорний |
| Силует | Прямий |
| Тип тканини | Віскоза |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Оздоблення та прикраси | Брошка |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Довжина рукава вироба | 15 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 180 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465 ₴



