Топ продаж

Футболка жіноча вінтажна варенка блакитна з принтом міккі маус
605 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 521
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча футболка блакитна вінтажна з принтом міккі маус. . Тканина бавовняна варенка, виробництво Китай. Модель вільного фасону оверсайз, стандартної довжини приблизно 65 см. Ширина футболки під рукавами приблизно 50 см. Розмір один, універсальний. Підходить на S/M/L. Тканина щільна, не просвічує.
УВАГА! Відтінок товару на фото можуть відрізнятися від реального залежно від параметрів Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/48 |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-XL |
| Колір | Блакитний |
| Силует | Прямий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | До ліктя |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Молодіжний |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 20 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 180 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 605 ₴

