Топ продаж

Жилетка безрукавка жіноча стьобана з плащової тканини бургунд
1 155 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 7015
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
новинка сезону — стьобаний дутий жилет. Модель вільного фасону, класичної довжини. Тканина плащівка, наповнювач нового покоління холофайбер. Довжина виробу по спинці приблизно 55 см. Виробництво Китай.
РозмірS/M
Відповідає укр розмір 42/44
РозмірS/M
Відповідає укр розмір 42/44
УВАГА! Відтінок товару на фото можуть відрізнятися від реального залежно від параметрів Вашого монітора!
|
S 42 |
Обсяг грудей 90-94 см |
Довжина 60 см | |
|
M 44
|
Обсяг грудей 94-98 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Жилет |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
| Колір | Бордовий |
| Силует | Прямий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Плащівка |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Капюшон | Без капюшона |
| Тип коміра | Стійка |
| Вид утеплювача | Холлофайбер, Штучний пух |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Обхват стегон | 94 см |
| Особливості | На блискавці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 155 ₴

