Топ продаж

Блузка футболка жіноча однотонна біла з принтом напис
505 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 2047
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Базова футболка жіноча однотонна біла. Модель універсального розміру, спущена лінія плеча. Вільного фасону. Тканина бавовняна віскоза. Досить щільна, не просвічує. По краю рукава напис контрастного кольору. Виробництво Китай. Розмір один, універсальний. Подходит на размер S/44/, M/46/, L/48/.
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/48 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Колір | Білий |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Віскоза |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Цільнокроений |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Напис |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 210 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 505 ₴


