Новинка

Костюм женский винтажний прогулочний спортивний
2 155 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 3104
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Костюм двійка женский винтажний прогулоччний. Костюм зі щільної тканини спандекс. Штани прямого фасону палацо, кофта Бомбер. Насиченого сірого кольору мокрий асфальт. Виробництво Китай.
Розмір XL
УВАГА! Відтінок товару на фото можуть відрізнятися від реального залежно від параметрів Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 98 см |
| Обхват грудей | 98 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Бомбер |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Колір | Графіт |
| Стиль | Класичний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Замша |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Тип коміра | Стійка |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Блискавка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | кофта, Штани |
| Міжнародний розмір | XL |
| Тип застежки | Блискавка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 155 ₴

