Новинка

Спідниця міді чорна з розрізом із єкошкіри стильна
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 6230
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча спідниця міді довжини чорна. Тканина єкошкіра на байковій підкладці люксової якості. Довжина виробу 90 см. Виробництво Україна. Розмір 42/. Розмірна таблиця дивись крайне фото.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Вид спідниці | Міді |
| Силует | Прямий |
| Посадка | Завищена талія |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Еко-шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Довжина виробу | 90 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Застібка | Блискавка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴




