-10%

Куртка пуховик жіноча коротка хакі з капюшоном
1 000 ₴
900 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 1098
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куртка 🧥 пуховик жіночий короткий демісезонна Модель вільного силуету, укороченою довжини по спинці біля 60см, довжина рукава 62 див. Наповнювач биопух. Виробництво фабричний Китай 🇨🇳 Розміри 42/44/ Маломерны, фактично на розмір менше. Відповідає об'єм грудей 88см, 94см,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Фасон пуховика | Куртка |
| Колір | Хакі |
| Стиль | Міський |
| Тип тканини | Плащівка |
| Вид утеплювача | Холлофайбер |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Застібка | Блискавка |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Капюшон | Вшитий |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Ширина виробу | 48 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Вид виробу | Куртка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасон рукава | Довгий |
| Вид куртки | Коротка |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Функція підігрівання | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴

