-10%

Куртка парка жіноча хакі з хутром
2 260 ₴
2 034 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 23003
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куртка жіноча парка колір хакі. Модель вільного фасону, сезон осінь. Плащівка щільна, водовідштовхувальна. Наповнювач холофайбер, стьобаний із підкладкою. Дуже стильна та зручна з безліччю накладних кишень/книжка. Приталюється кулісою. Хутро на комірі не знімне.
Розміри 46/48/50
Повномірні
M / 46
Обсяг грудей 90 - 94 см
довжина виробу 75 см
.
L/ 48
Обсяг грудей 94 - 98 см
довжина виробу 75 см
.
XL/ 50
обхват грудей — 98-102 см
Довжина виробу 78 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Міжнародний розмір | Oversize S-XL |
| Вид куртки | Парка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Вид утеплювача | Холлофайбер |
| Колір | Хакі |
| Тип коміра | Стійка |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | На липучках, Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 90 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 034 ₴

