Новинка

Ошатна коротка блузка з відкритими плечима чорна
555 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 2208
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ошатна блузка топ із відкритими плечима, виробництво Туреччина. Стильна молодіжна модель у чорному кольорі Модель приталеного силуету, укороченої довжини до талії. Рукав вільний, ліхтарик. Можливо носити з відкритими плечима. Тканина еластична, мікромасло. Не просвічує. Довжина по спинці приблизно 43 см, рукав 55 см. Розмір S/M
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Фасони | Відкриті плечі |
| Вид виробу | Блузка |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Мікромасло |
| Силует | Прилеглий |
| Фасон вирізу горловини | Декольте |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Оздоблення та прикраси | Драпіровка |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Застібка | Шнурівка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 43 см |
| Довжина рукава вироба | 55 см |
| Ширина виробу | 35 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555 ₴



