Топ продаж

Лонгслив женский однотонний білий довгий рукав з вирезом для пальца
455 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 442212
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
лонгслів із довгим рукавом і візером для пальця. Тканина бавовняна мікродайвінг, щільна, не просвічує, однотонна. Довжина виробу по спинці 45 см, ширина 35 см.
Розмір S/M/L
УВАГА! Відтінок товару на фото можуть відрізнятися від реального залежно від параметрів Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид толстовок | Лонгслів |
| Міжнародний розмір | S-M |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Мікромасло |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Сезонність | Демісезонна |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Застібка | Без застібки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 45 см |
| Довжина рукава вироба | 53 см |
| Ширина виробу | 35 |
| Стан | Новий |
| Тип коміра | Без коміра |
| Довжина виробу | 75 см |
| Вид виробу | Боди |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴


