Топ продаж

Сорочка жіноча штапельна в карту з коротким рукавом
450 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 3227
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сорочка жіноча штапельна з коротким рукавом. Виробництво Туреччина. Фірма Big Dart..Модель прямого фасону. З принтом клітка коралового кольору.Тканина легка, дихаюча, штапель. Рукав корткий. Довжина по спинці приблизно 60 см, рукав приблизно 25 см. Ширина сорочки під рукавом приблизно 46 см.
Розмір 36/EUR/
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big Dart |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Червоний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Штапель |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 25 см |
| Ширина виробу | 46 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴




