Новинка

Кроп-топ лонгслів чорний розкльошений рукав
500 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 12302
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кроп-топ лонгслів чорний виробництво Туреччина. Модель прилеглого силуету, у обтяжку. З красивим вирізом на грудях. Довгий розкльошений рукав. Тканина трикотаж мікроолія, гладка, досить щільна, не просвічує.
Розмір універсальний, підходить на S/M.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gessi |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Вид виробу | Топ |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Чорний |
| Силует | Прилеглий |
| Тип тканини | Мікромасло |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | З воланом |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 38 см |
| Довжина рукава вироба | 55 см |
| Ширина виробу | 33 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 180 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴





