Новинка

Піджак кардиган жіночий сірий оверсайз у клітинку
1 550 ₴
- Немає в наявності
- Код: м 7111
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Піджак кардиган Жакет з тканини з добавкою бавовни. Сірого кольору в дрібну карту.
Жакет на підкладі. Модель оверсайз, спущена лінія плеча. Прорізні кишені. Сезон осінь/весна.
Довжина по спинці 72 см, ширина під рукавами 54 см.
Розмір універсальний. Підходить на р 42 - 46
Зроблено в Україні.
Фото від виробника.
УВАГА! Відтінок товару на фото можуть відрізнятися від реального залежно від параметрів Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | oversize 42-46 |
| Фасон піджаків і жакетів | Жакет |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Твід |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стиль | Класичний |
| Фасон рукава | Втачний |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 72 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 54 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴




