Топ продаж

Джинси МОМ зі стрейчевого деніму, виробництво Туреччина .фирмы Dekploy. Джинс щільний, добре стрейчевий, укороченої довжини до щиколотки. Посадка висока. повномірні. Розмір 25
Увага! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват талії | 64 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Вигляд джинсів | Мом |
| Посадка | Завищена талія |
| Стиль | Класичний |
| Розмір жіночих джинсів | 28 |
| Колір | Блакитний |
| Довжина джинсів/штанів | 28" |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Джинс |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S-M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 205 ₴


