Топ продаж

Стильні жіночі Штани палацо сірі варенка теплі
1 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 1255
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальні штани жіночі з утепленням. Модель вільного фасону палацо, прямі від стегна. Тканина трикотаж варенка. Щільна, приємна на дотик. Утеплювач велюр.
Виробництво фабрічний Китай.
УВАГА! Відтінок товару на фото можуть відрізнятися від реального залежно від параметрів Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват стегон | 112 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Фасон штанів | Брюки-палаццо |
| Колір | Сірий |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стиль | Класичний |
| Довжина крокового шва | 75 см |
| Застібка | Без застібки |
| Тип кишень | У швах |
| Кількість кишень | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XXXL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴







