Топ продаж

Куртка косуха чорна з екошкіри з білим хутром баранчик
2 255 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 908
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куртка косуха жіноча з екошкіри чорна. Модель автоледі, вільного фасону, середньої довжини. Довжина по спинці приблизно 60 см, довжина рукава 63 см.. Верх екошкіра, всередині екохутро білого кольору. Сезон осінь/єврозима.
Розмір Лрозмірна таблиця
|
|||||||||||||||||||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Обхват грудей | 98 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Міжнародний розмір | L |
| Вид куртки | Косуха |
| Тип тканини | Еко-шкіра |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид утеплювача | Хутро |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Відкладний |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Оздоблення та прикраси | Хутро |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Особливості | На блискавці |
| Колір хутра | Белый |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 255 ₴



