Топ продаж

Блузка сорочка жіноча класична білого кольору, виробництво Туреччина. фірми Поло. Сорочка напівобтислого фасону, класичної довжини по спинці 65 см, довжина рукава 62 см. Тканина сорочкова котон. Не просвічує. Приємна на дотик. Рукав довгий, підвертається на 3/4.
Розмір S
Відповідно р 44/УКР/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POLO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват стегон | 90 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Білий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Коттон |
| Склад | 100% coton |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Сорочковий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 46 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 625 ₴






