Новинка

Ошатний жіночий кашеміровий светр синійй
880 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 980
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний ошатний жіночий светр яскравого синього кольору електрик. Машинне в'язання кашемір. Модель вільного фасону оверсайз, з декоративними лампасами чорного кольору. Стандартної довжини до стегна 70 см.
Розмір один універсальний.
Підійде на L.- XXL
УВАГА! Відтінок товару на фото можуть відрізнятися від реального залежно від параметрів Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/52 |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Вид виробу | Светр |
| Колір | Електрик |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | Кашемір |
| Склад | 50% viscose, 22% nylon, 28% polyster |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Кількість кишень | 0 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | Oversize XL-3XL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴

