Новинка

Стильний жіночий в'язаний светр коричневий
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 4484
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний жіночий в'язаний светр красивого шоколадного кольору. Виробництво Туреччина, фірма Figo. Велика Машинна в'язка у дві нитки. Досить щільний. Модель вільного фасону оверсайз, стандартної довжини.
Розмір один універсальний.
Подойдет на S/M/L.
УВАГА! Відтінок товару на фото можуть відрізнятися від реального залежно від параметрів Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FIGO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/48 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Вид виробу | Светр |
| Колір | Коричневий |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | В'язання |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Тип коміра | Стійка |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Реглан |
| Стиль | Молодіжний |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 50 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴

