Новинка

Куртка вітровка жіноча коротка чорна
1 005 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 23780
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куртка вітровка жіноча однотонна чорна, виробництво Китай. Модель вільного фасону оверсайз, укороченої довжини. Капюшон вшитий. Без утеплювача. Є підкладка. Плащівка матова, досить щільна, водовідштовхувальна. Довжина по спинці приблизно 55 см, довжина рукава 60 см. Сезон осінь/весна.
Розмір універсальний. Підходить на 44/ 46//48/
Відповідає обсягу грудей 94/ 98/102 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/50 |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Міжнародний розмір | Oversize S-XL |
| Вид куртки | Коротка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Особливості | З капюшоном |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 005 ₴



