Новинка

Літній піджак болеро жіночий, укорочений із рукавом 3/4. Виробництво Туреччина 🇹🇷 фірми Big Dart. Модель вільного фасону. Довжина по спинці приблизно 50 см. Тканина креш жатка. Без підкладки. Розмір 36/37/40/EUR/.
Відповідно 42/44/46/УКР/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big Dart |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Фасон піджаків і жакетів | Жакет |
| Колір | Бежевий |
| Тип тканини | Костюмний креп |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Класичний |
| Фасон рукава | Втачний |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 50 см |
| Довжина рукава вироба | 25 см |
| Ширина виробу | 48 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S/M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 605 ₴




