Топ продаж

Блузка сорочка жіноча котонова рожевий бренд
805 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 20153
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блузка сорочка жіноча однотонна пудрова брендова.Виробництво Туреччина, фірми Поло. Тканина бавовняна, сорочковий котон не стрейчевий, не просвічує. Модель напівприталеного фасону, класичний рукав. Довжина по спинці приблизно 70 см, довжина рукава 62 см. Ширина сорочки по грудях приблизно 46 см.
Розмір єдиний S/M
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POLO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват стегон | 90 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Рожевий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Коттон |
| Склад | 97% coton, 3 % lycra |
| Силует | Напівприлеглий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Сорочковий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 46 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 805 ₴





