Новинка

Кроп-топ футболка біла в рубчик із вирізом крапля
385 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: м 33002
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кроп-топ футболка біла, виробництво Туреччина 🇹🇷 Декоративний виріз на плечі у формі краплі. Тканина трикотаж у рубчик. еластан. модель укороченої довжини до талії.
Довжина по спинці приблизно 35 см, довжина рукава 10 см
Розмір універсальний, підходить XS/S/M
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Вид виробу | Топ |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Білий |
| Силует | Прилеглий |
| Тип тканини | Рубчик |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Молодіжний |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 35 см |
| Довжина рукава вироба | 10 см |
| Ширина виробу | 30 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 180 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 385 ₴



