Новинка

Шорти джинсові жіночі бермуди блакитні
1 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 600
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночі джинсові шорти Бермуди, блакитного кольору, виробництво Туреччина 🇹🇷 фірми Dekploy. Модель шортів подовжені, вільні в стегнах. Джинс котон, не стрейчеві.. Довжина внутрошнього шва приблизно 28 см, ширина низу шортів приблизно 25 см.
Розмірну таблицю дивись останнє фото 👉🏻👉🏻
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 25 |
| Обхват талії | 64 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Тип товару | Бермуди |
| Посадка | Завищена талія |
| Колір | Блакитний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Джинс |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина шорт від лінії талії | 55 см |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴



