Новинка

Лляний жіночий костюм брючний двойка
1 405 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 6622
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий костюм для штанів — лляний. Виробництво Туреччина фірма Big Dart. Класичний брючний костюм із льону з додаванням віскози. Штани палаццо прямі, середньої довжини. пояс на гумці. Без кишень. Кардиган вільного фасону оверсайз зі спущеним лином плеча на зав'язках.
Розмір 36/38/40/42/EUR/
Відповідно 44/46/48/50/ УКР/
повномірні
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big Dart |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват грудей | 94 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Кардиган |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Колір | Бежевий |
| Стиль | Класичний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Льон габардин |
| Склад | 70% vyskon 30% linen |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Застібка | Шнурівка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штани, Кардиган |
| Міжнародний розмір | S-M |
| Тип застежки | Шнурки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 405 ₴









