Топ продаж

Блузка сорочка жіноча з леопардовим принтом
620 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 33001
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сорочка жіноча з леопардовим принтом, виробництво Туреччина фірми Big Dart. Модель вільного фасону, класичної довжини. Комір на стійці, на ґудзиках. Тканина х/й штапель. Не стрейчевий.
Розміри 36/38/ 40 /EUR/
Відповідає р42/44/ 46/ УКР/
Відповідає обсягу грудей 94/98/ см.
Довжина по спинці 75 см, довжина рукава 62 см,
Розмір уточнюйте під час замовлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big Dart |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Штапель |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Сорочковий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Леопардовий принт |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 73 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴





