Новинка

Футболка блузка жіноча в смужку червона
450 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 3706
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка кофта жіноча укорочена в смужку червона/синя. Модель вільного фасону. Довжина по спинці приблизно 40 см. Тканина трикотаж тонка машынна вя"зка.
Розмір єдиний 42-46.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Синій |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | В'язання |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 45 см |
| Довжина рукава вироба | 15 см |
| Ширина виробу | 37 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 180 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴


