Новинка

Лляна вишиванка блузка жіноча класична із синім орнаментом
1 105 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 902
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вишиванка із синім орнаментом — сильний оберег. Синя вишивка оберігає власника вишиванки у важкий час від хвороб і приносить душевну рівновагу.
Вишиванка виготовлена якісною машинною вишивкою — гладь. Тканина бавовняна, льон. Виробництво Туреччина,🇹🇷 фірма Big Dart.
Розмір S/M/L.
Довжина блузки по спинці 75 см, ширина під рукавами 50-58 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big Dart |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Колір | Білий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Льон |
| Склад | 100% COTON |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Вишивка | Машинна |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасони | Блузка разлетайка |
| Стиль | Етнічний |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Застібка | Шнуровка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 |
| Довжина рукава вироба | 65 |
| Сілует | Розширений |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Розмір жіночого одягу | 42/50 |
| Ширина вироби | 55 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 105 ₴





