Новинка

Кроп-топ футболка біла відкрита спина
405 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 33002
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кроп топ жіночий білий ошатний. Відкрита спина, з прикрасою. продуктивність Туреччина. Тканина трикотаж еластик, мікроолія, добре стрейчеві. Не просвічує. Модель приталеного силуету.
Довжина: по спинці приблизно 35 см.
розмір єдиний, підходить ХS/S/ М
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Вид виробу | Топ |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Білий |
| Силует | Прилеглий |
| Тип тканини | Мікромасло |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Молодіжний |
| Оздоблення та прикраси | Стрічки |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 35 см |
| Довжина рукава вироба | 15 см |
| Ширина виробу | 33 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 180 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405 ₴


