SALE

Футболка жіноча бавовняна з принтом чорна біла
380 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 5054
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка жіноча бавовняна з принтом чорна/біла, виробництво Туреччина, тканина хб трикотаж Модель вільного фасону, класичної довжини приблизно 60 см.
Розмір єдиний 44-48.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/48 |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | M/L |
| Колір | Білий |
| Силует | Прямий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | 100 % coton |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Довжина рукава вироба | 15 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Розмір принта | А4 |
| Щільність | 120 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴


