Новинка

Кроп-топ блузка з відкритою спиною ошатна біла
455 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 0053
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кроп топ блузка ошатна з відкритою спиною, однотонна біла. Тканина еластик, гладка, досить щільна, не просвічує. виробництво Туреччина 🇹🇷 Довжина від плеча приблизно 40 см. Довжина рукава 10 см.
Розмір S/M/L
Розмір S/M/L
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Вид виробу | Топ |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Білий |
| Силует | Прилеглий |
| Тип тканини | Дайвінг |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Розрізи на спинці |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 40 см |
| Довжина рукава вироба | 10 см |
| Ширина виробу | 33 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 180 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴


