-10%

Куртка парку трансформер жіноча чорна зимова з принтом
2 260 ₴
2 034 ₴
- В наявності
- Код: м 14004
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куртка-трансформер жіноча зимова з капюшоном. чорна. Модель парку, вільного фасону оверсайз. Куртка модель два в одному. Підстібка тепла знімна. Хутро на капюшоні теж знімний. Куртка підійде на весну. Модель вільного фасону оверсайз. Повномірна. Розмір 46/48
Повномірні
M /46
Обсяг грудей 92 - 96 см
довжина виробу 70 см
.
L/ 48
обхват грудей — 96-100 см
Довжина виробу 75 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Міжнародний розмір | L |
| Вид куртки | Парка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Вид утеплювача | Холлофайбер |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Реглан |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 73 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 034 ₴

