Блузка сорочка жіноча біла оверсайз моделі, вільного силуету. Подовжена,довжений рукав, виробництво Туреччина, фірма Big Dart. Тканина сорочкова, не стрейчеві. Тримає форму, не просвічує. Довжина по спинці приблизно 70 см, спущена плече.
В єдиному розмірі, підходить на р S-L
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big Dart |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват грудей | 94 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Поліамід |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 605 ₴


