Новинка

Кофта бомбер жіноча з альпаку чорна
1 655 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 33002
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кофта бомбер з альпаку чорна. Модель вільного фасону оверсайз. Щільна, без підкладки. Сезон весна/осінь. Розмір один, універсальний.
Підходить на розмір S/M/L.
Довжина по спинці приблизно 52 см, ширина під рукавом 55 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Вид куртки | Бомбер |
| Тип тканини | Сукно |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Чорний |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон рукава | Реглан |
| Застібка | Кнопки |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 53 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Стан | Новий |
| Особливості | З капюшоном |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Молодіжний |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Довжина рукава | Довгий |
| Вид виробу | Кофта |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 655 ₴

