Кофта бомбер з альпаку бежева. Модель вільного фасону оверсайз. Щільна, без підкладки. Сезон весна/осінь. Розмір один, універсальний.
Підходить на розмір S/M/L.
Довжина по спинці приблизно 52 см, ширина під рукавом 55 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/48 |
| Обхват грудей | 105 см |
| Вид виробу | Кофта |
| Колір | Бежевий |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Альпака |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | Комір-стійка |
| Тип коміра | Стійка |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Блискавка, Кнопки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 53 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴


