Топ продаж

Блузка сорочка жіноча біла креш льон
620 ₴
- Готово до відправки
- Код: и 20153
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блузка сорочка жіноча однотонна біла. Виробництво Туреччина, фірми Big Dar. Тканина креш льон жатка, сорочковий, не стрейчевий. Модель вільного фасону, оверсайз, рукав спущений. Довжина по спинці приблизно 70 см, довжина рукава від горловини 70 см. Ширина сорочки по грудях приблизно 50 см.
Розмір єдиний S M, L
Повномірні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big Dart |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/48 |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Колір | Білий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Жатка |
| Склад | 70 % viskon. 30% linen |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴




