Новинка

Куртка косуха жіноча з екошкіри чорна коротка
1 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 2359
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
розмірна
| розмір | обхват грудей | довжина по спинці | довжина рукава |
| М | 94/100 см | 45 см | 60см |
Куртка жіноча вітровка косуха з екошкіри Виробництво фабричний Китай. Модель вільного фасону оверсайз укороченої довжини. Сезон осінь/весна.
довжина по спинці приблизно 50 см.
. Розмір М
Відповідає об'єм грудей 94/100 см/+-2см/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват грудей | 96 см |
| Міжнародний розмір | M/L |
| Вид куртки | Косуха |
| Тип тканини | Еко-шкіра |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Відкладний |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 50 см |
| Довжина рукава вироба | 75 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Особливості | На блискавці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴



