Новинка

Кроп-топ блузка біла ошатний розкльошений рукав
500 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 2303
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кроп топ жіночий білий ошатний. з розкльошеним рукавом. Виріз декольте з воланом. . Виробництво Туреччина.Тканина трикотаж еластик, мікроолія, добре стрейчева, досить щільна, не просвічує. Модель приталеного силуету. Укороченої довжини
Довжина по спинці приблизно 40 см.
розмір єдиний S/M
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gessi |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Вид виробу | Лонгслив |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Білий |
| Силует | Прилеглий |
| Тип тканини | Мікромасло |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | З воланом |
| Стиль | Молодіжний |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 40 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Ширина виробу | 35 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 180 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасони | Кроп-топ |
| Сезон | Всесезонний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴

